Děkuji za Váš obrovský zájem o moje paštiky a vína. Osobní odběry na výdejních místech stíhám do týdne. Termíny rozvozů 1-2 týdny podle místa dodání. Pro přesný termín doručení mě klidně zavolejte. Hlavně žádnou paniku, dostane se na každého, slibuji. Mám bohužel jen jedny ruce :-)

A pokud to již nemůžete vydržet, tak se zastavte u mě v Paštikárně Němčičky a já Vám poskytnu první pomoc

Ještě jednou děkuji. Jirka

 

Najdete mě i na Facebooku ZDE

 

Kdo jsem?

Jirka, obyčejný chlap s vinohradem, bylinkovou zahrádkou, políčkem s cibulí a česnekem, s malou kuchyní a vinařstvím. A samozřejmě s velkou chutí do života a do práce.

 

Která paštika je nejlepší?

Samozřejmě ta snědená a prodaná…

 

Dělám taky něco jiného než paštiky?

Jasně, to bych se taky mohl „upaštikovat“. Udím maso a sýry, peču chleba v domácí kamenné peci, na své bylinkové zahrádce a okolí, sbírám a suším bylinky a rostlinky, plody a květy. Sám si míchám koření, nejen do paštik. Z plodů našich sadů a zahrádek dělám marmelády a zavařuji okurky, meruňky a broskve. Dělám domácí likéry. Vinařím a dělám řízené degustace v našem sklepě „7vinařů“ v Bořeticích na Kraví hoře, kde Vám připravuji třeba čtyřchodové menu podle Vašeho přání.

Dělám to, co mě baví, a dělám to rád. Tak jak se to má dělat a tak, jak to cítím. Na ničem nešetřím, ani na sobě.

Prostě obyčejné lidské potřeby „jíst a pít“ dělám tak, aby každé ráno, každý den byl neobyčejný.

Přijeďte se sami přesvědčit, ochutnat a dobře se najíst a napít.

 

Sortiment a kapacity?

Vždy u mě najdete minimálně 10 druhů paštik, abyste si měli z čeho vybrat, znáte to „100 lidí, 100 chutí“. Omlouvám se těm, kteří na svou objednávku čekají i 14 dní. Mám opravdu jen jedny ruce a většinou je celá moje kapacita již dopředu zamluvená nebo prodaná, proto se mnou mějte prosím trpělivost, na každého se dostane.

 

Ocenění a reference?

Samozřejmě nestačí, aby moje výrobky, chutnali jen mě. Ale když se k tomu přidají sousedi, kamarádi a kamarádi kamarádů a potom si pro paštiky začnou jezdit z blízkého a potom i širokého okolí, začnou si volat a ozývat se mlsouni z celé republiky a to nejen z té naší, potom nepotřebuji žádnou heuréku a spoustu anonymních komentářů. Nepotřebuji ani reklamu, když nejlepší reklamou jsou mé paštiky sami o sobě.
Asi ne náhodou jsem vyhrál „Zlatou chuť jižní Moravy“, „Regionální potravinu“ a „Chuť jižní Moravy“.

 

Zaměstnanci?

Ne, děkuji. To už jsem si vyzkoušel. Všechno si dělám sám, teda s velkou podporou a pomocí manželky a dětí - Terezka 6 a Tomášek 4 roky

 

Moje konkurence?

Znáte někoho, kdo tvoří 28 druhů paštik, suroviny si pěstuje a sklízí, sám si bourá maso, všechny své zákazníky zná osobně, protože si vše sám rozváží? A to vlastníma rukama bez zaměstnanců?

 

Proč dělám paštiky?

Protože mě to baví a moc.