REFERENCE
REFERENCE

 

Samozřejmě nestačí, aby moje výrobky, chutnali jen mě. Ale když se k tomu přidají sousedi, kamarádi a kamarádi kamarádů a potom si pro paštiky začnou jezdit z blízkého a potom i širokého okolí, začnou si volat a ozývat se mlsouni z celé republiky a to nejen z té naší, potom nepotřebuji žádnou heuréku a spoustu anonymních komentářů. Nepotřebuji ani reklamu, když nejlepší reklamou jsou mé paštiky sami o sobě.
Asi ne náhodou jsem vyhrál „Zlatou chuť jižní Moravy“, „Regionální potravinu“ a „Chuť jižní Moravy“.

Reference zákazníků:
Dobrý den, pane Jiří
Dnes mě přišel balíček s paštikama. Původně jsem je chtěla jako dárek, ale nedalo mě to, a musela jsem hned jednu ochutnat, medovou s ořechy. Nikdy jsem nejedla lepší!!!

 

Vaše paštiky jsou prostě neskutečné:-) Návykové je přesně to slovo!

Děkujeme a těšíme se zase příště na viděnou.

Kijovi

 

Martina Štěpánová Vaše paštiky jsou luxusní ❤

Klára Bertschingerová Nejlepší paštiky!! Nemají konkurenci

 

Lucie Minksová Dnes jsem zkusila prvně a mohu říct, že úžasný chuťový zážitek, těším se až vyzkouším další druhy :-)

Moc, moc děkuji. Díky vám konečně dělám paštiky, které jsou luxusní. Jsem rád, že jsem na vaši stránku narazil. :-D

Mirek

Bylo mým nejvroucnějším přáním, abych léta, která z Boží milosti jsou Mi ještě dopřána, mohl zasvětiti prodeji těchto úžasných paštik a uchránil Svoje národy před těžkými obětmi a břemeny války. Díky Mé prožranosti bylo jinak rozhodnuto a na Mé národy toho bohužel moc nezbývá, ale i to málo si nemohou vynachválit. :-)))) M.Roztočil v. r.

Vaše paštiky jsem dostala jako dárek a musím říct, že se vám opravdu moc povedly! Zvlášť pečínková, ta píše ! :-)) Chystám se na Váš recept. Díky, díky, díky ! Dana

Doporučuji všem, výborná paštika, která neměla chybu, příště objednám zase.

Karel

V Mutěnicích ochutnáno,koupeno ...vynikající paštičky .... Jehněčí s provensálským kořením,Kachní na pomerančích,Zvěřinová .... super !