REFERENCE
REFERENCE

 

Samozřejmě nestačí, aby moje výrobky, chutnali jen mě. Ale když se k tomu přidají sousedi, kamarádi a kamarádi kamarádů a potom si pro paštiky začnou jezdit z blízkého a potom i širokého okolí, začnou si volat a ozývat se mlsouni z celé republiky a to nejen z té naší, potom nepotřebuji žádnou heuréku a spoustu anonymních komentářů. Nepotřebuji ani reklamu, když nejlepší reklamou jsou mé paštiky sami o sobě.
Asi ne náhodou jsem vyhrál „Zlatou chuť jižní Moravy“, „Regionální potravinu“ a „Chuť jižní Moravy“.

Reference mých věrných zákazníků...

Dobrý den,
čtu na Vašich stránkách, že rád obdržíte kritiku. Tak mi to nedalo a píši.
Právě jsme s manželem poobědvali Vaši paštiku "medová s vlašáky", jsem vychovávana na mase, zvěřině atd, ale tohle jsem ještě nejedla, byla to opravdu lahoda a básen...koupili jsme ji náhodou v Chrudimi a určitě se vypravíme pro další vzorek....
díky za super oběd...:-))
Dvořáčková

 

 

Dobrý den pánové,

dnes jsem opět navšívil vinotéku Blended a opět jsem ochutnal další fantastiskou paštiku tentokrát s medem a vlašskými ořechy - exluzivně vyvážená chuť klobouček dolů dávám:-))

 

Dobrý večer, mám vyzkoušenou Vaši Hruškovou, Brusinkovou a dnes už i Zvěřinovou paštiku - nakupuji ve vinotéce v Brně-Kohoutovicích BLENDET. Uctivě před Vámi smekám klobouk který nenosím - skvěle a pokud to takhle budete dělat i nadále i Francouzi se Vás budou bát:-))uz se těším až vyzkouším i ostatní skvělé paštiky -hlavně na Medovou se moc těším:-))
Petr Kovanda v.r.

 

 

Bylo mým nejvroucnějším přáním, abych léta, která z Boží milosti jsou Mi ještě dopřána, mohl zasvětiti prodeji těchto úžasných paštik a uchránil Svoje národy před těžkými obětmi a břemeny války. Díky Mé prožranosti bylo jinak rozhodnuto a na Mé národy toho bohužel moc nezbývá, ale i to málo si nemohou vynachválit. :-)))) M.Roztočil v. r. www.blended.cz

 

 

Paštika je výborna! Olizujeme se až za ušima... ;-)  Lucie Prušanská


Včera jsem se ládoval Hruškovou... mňááááám Karel Salay

 

Čau, mockrát diky za zásilku - vse doručeno v poradku. Vse bylo moc dobre,

nejlepsi brusinková a hruskova. Josef Lank

 

Tak už máme taky vyzkoušeno a SUPER! Ivana Indruchová

 

Doporučuju všema 10ti:) Lucie Černá Halušková

 

Nejlepší paštiky... Jaňulina Praumová

 

Vaše paštiky jsem dostala jako dárek a musím říct, že se vám opravdu moc povedly!

Zvlášť pečínková, ta píše ! :-)) Chystám se na Váš recept. Díky, díky, díky ! Dana Gawlová Třinec