PRODEJNY a ROZVOZ » Vlastní ROZVOZ » ROZVOZ CELÁ ČR
ROZVOZ PO CELÉ ČR

Nejprve si ověřte, že jste na mé trase :-)

Rozvoz celá ČR, ostatní místa 159,- ( po telefonické domluvě )

Jelikož si všechno ( a to i rozvoz ) dělám opravdu sám, nejsem bohužel schopen se dostat úplně všude. Pokud nejste přímo na mé rozvozové trase, tak mi zavojte a třeba najdeme nějakou cestu. 

Proč neposílám poštou nebo PéPéeLkem?
Nedělám konzervy a nikdy dělat nebudu. To je rozdíl mezi konzervou a paštikami z mojí Paštikárny Němčičky. Konzervy mají samozřejmě spoustu výhod, mají skoro neomezenou trvanlivost, nepotřebujete ledničku ani chlazený sklad, nepotřebujete auto s chlazením na rozvoz, nepotřebujete tudíž řešit dopravu - klidně Vám to vysype někde pošťák, je to prostě strašně jednoduché...

Ale co konzervy nemají a nikdy mít nebudou. Nikdy nebudou mít konzistenci a vůni pravé paštiky a masa - klidně si sami porovnejte, co vysoká teplota udělá se vzhledem a konzistencí, že moje paštiky nemají tak hezkou červenou barvu, podívejte se na svůj řízek co udělá barva, když ho dostanete na talíř, červená barva masa zůstává pouze díky konzervantům, antioxidantům a dalším super "chuťovkám", ale ty u mě nehledejte, dokonalá "červená" barva je první důkaz, že něco není v pořádku, ale to snad již všichni víme, nikdy nebudou mít tolik vitamínů a výživových hodnot - strerilizace neboli konzervace se o to prostě postará, žádný gurmán, francouz, belgičan a každý normální člověk nikdy nedá přednost konzervě, doma děláme přece konzervy, aby nám "to" dobré vydrželo, ale co když si "to" dobré můžeme dopřát kdykoliv a konzervy prostě vynechat? 
Moje paštiky prostě nikdy konzervy nebudou "sorry jako". Pro mě jsou důležitější věci, jako nejlepší výběr surovin, důkladná čistota, ta pravá chuť vyzrátého masa, vlastní bylinková zahrádka a vinohrad, a prostě dokonalá paštika ( dělám jich 28 druhů ) a žádná není konzerva. A že moje paštiky musí být v ledničce a nedají se poslat poštou? Co bych pro dobrou paštiku neudělal, samozřejmě jsem hrdým vlastníkem chladícího auta ( stojí "jen o trošku" víc než to bez chlazení ). Navíc si vše rozvážím sám, až přímo k Vám do domu. A proto všechny z Vás - kamarádů a zákazníků, znám osobně ( a Vy samozřejmě znáte mě ). Může toto říci i někdo jiný a nemusí zákonitě dělat konzervy.

Takže je to na Vás, vyzkoušejte si ten rozdíl.
 

 !!! Raději si předem telefonicky ověřte jestli jste na mojí rozvozové trase nebo jsem schopen k Vám přijet. !!!

CENY DOPRAVY AŽ K VÁM DO DOMU:

Minimální objednávka pro rozvoz je 700,-

cena rozvozu je 159,-

  !!! raději mi zavolejte, zda jste na mé rozvozové trase, tel. 720 189 295 !!!

 

TERMÍNY ROZVOZŮ:

Brno  1x týdně

Praha 2x měsíčně

Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Přelouč, Dobříš, Žďár nad Sázavou, Heřmanův Městec 1x měsíčně

Ostatní místa dle domluvy !!! raději mi zavolejte, zda k Vám jezdím tel. 720 189 295 !!!

 

Pokud máte dotaz k termínům a trasám, tak nás kontaktujte

jirka@e-pastikarna.cz nebo na telefonu 720 189 295.